dostępny
new

Hama Kabel ładujący / data "Extreme", USB-A - USB-C, 1,5 m

- wzmocnione przewody wewnętrzne
- elastyczne i wytrzymałe poszycie
- do ładowania i przesyłu danych

Nr 187218

Niezwykle trwały kabel ładujący, który wytrzyma do 20.000 wygięć

Zobacz więcej

5,0
(1)
49,90 zł

Kabel ładujący / data "Extreme" - USB-A - USB-C, 1,5 m

Niezwykle trwały kabel ładujący, który wytrzyma do 20.000 wygięć. 

Kabel ładujący/data "Extreme" z wejściami USB-A i USB-C pozwala na obsługę wielu urządzeń elektronicznych, które można zarówno ładować jak i przesyłać pliki między nimi. Producent zapewnia, że kabel jest w stanie wytrzymać do 20 000 zgięć i nadal pozostaje sprawny.

Ponadto kabel został wzmocniony o specjalne wytrzymałe włókna DuPont™ Kelvar®, które są wykorzystywane również w kamizelkach kuloodporny i kaskach.

Wewnątrz przewody mają podwójną izolację.

Kabel ma długość 1,5 metra i umożliwia swobodne korzystanie z podłączonych urządzeń z dala od sieci.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Długość kabla 1,5 m
Złącze USB-A / USB-C
Kolor Czarny
Maksymalna moc na wyjściu 5 V / 3 A
Prędkość transferu 480 Mb/s
Standard USB 2.0
Materiał 80% Nylon, 20% włókna DuPont™ Kevlar®
Gwarancja 24 miesiące
Numer artykułu: 187218
Kod EAN: 4047443424921
Opinie
Ocena: 5,0

Hama Kabel ładujący / data "Extreme", USB-A - USB-C, 1,5 m

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Turek

Spełnia swoje zadanie. Całkiem konkretne wtyki.

01/05/2021
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk