dostępny
Z kodem prezent40 taniej o 40%

Kabel do iPhone typu USB-C – Lightning Hama Power Delivery 3 m czarny

- Długi kabel – więcej możliwości podłączenia
- Certyfikat MFI od Apple
- Wysoka jakość wykonania

Nr 201599

Długi, 3-metrowy kabel Lightning do ładowania i transmisji danych

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 49,90 zł

Kabel ładujący / data Hama USB-C – Lightning 3 m czarny

Długi kabel z certyfikatem Apple, który daje Ci więcej możliwości na podłączenie urządzenia – nawet do gniazda, które jest daleko umieszczone. 

Wysokiej jakości kabel Hama do ładowania i przesyłu danych, który jest zakończony wtykami USB-C oraz Lightning. Licencjonowany przewód jest kompatybilny urządzeniami od Apple.

Kabel Hama ma długość aż 3 metrów, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać z urządzenia, które zostało podłączone do gniazda w dużej odległości od Ciebie.

Kabel ma licencję MFI i spełnia najwyższe standardy i wymagania producenta. Oznacza to, że możesz z niego bezpiecznie korzystać w połączeniu z urządzeniami marki Apple.

Kabel USB-C - Lightning w standardzie USB 2.0 zapewni szybki transfer danych w prędkości do 480 Mb/s. Maksymalne natężenie prądu wynosi 3 A.

Specyfikacja
Numer artykułu: 201599
Kod EAN: 4047443486103
Opinie
Ocena: 0,0

Kabel do iPhone typu USB-C – Lightning Hama Power Delivery 3 m czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com