dostępny

Hub Hama USB 7 Portów, USB 3.2 Gen 1, 5 Gbit/s, zasilacz, adapter USB-C

- Połączenie przez USB-A lub USB-C
- Dodatkowy zasilacz sieciowy
- Kompaktowy design

Nr 200137

Funkcjonalny hub, który usprawni codzienną pracę w biurze i domu

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 199,00 zł

Hub Hama USB 7 Portów, USB 3.2 Gen 1, 5 Gbit/s, zasilacz, adapter USB-C

Nowoczesny adapter do komputera rozszerzający funkcjonalność Twojego urządzenia o siedem dodatkowych gniazd USB.

Hub Hama można podłączyć do gniazda USB-A lub USB-C, korzystając z dołączonej przejściówki. Dzięki temu możesz z niego korzystać w połączeniu z różnymi urządzeniami. 

Hub pozwala na podłączenie do komputera czy tabletu 7 urządzeń ze złączem USB-A, np. pamięć zewnętrzna, drukarka czy mysz. W końcu masz odpowiednią liczbę portów.

Hub Hama został wykonany w standardzie USB 3.2 Gen 1, który zapewnia błyskawiczny transfer danych – aż do 5 Gb/s

Gniazda zostały umieszczone w dużych odstępach, dzięki czemu bez trudu można podłączyć obok siebie urządzenia z szerokimi wtykami.

Korzystając z dołączonego zasilacza sieciowego, masz pewność stabilnego połączenia, niezależnego od Twojego komputera. Podłączone urządzenia będą wówczas zasilane prądem z sieci

Kompaktowy i nowoczesny Hub zajmuje mało miejsca i sprawdzi się idealnie w mobilnym wykorzystaniu, np. gdy często zmieniasz miejsce pracy. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 200137
Kod EAN: 4047443491862
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Hub Hama USB 7 Portów, USB 3.2 Gen 1, 5 Gbit/s, zasilacz, adapter USB-C

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com