Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

Głośniki bezprzewodowe

Głośniki bezprzewodowe to coraz popularniejsze wyposażenie wielu osób. Korzystają z nich pracownicy na budowie, osoby pracujące w biurze, czy osoby aktywnie spędzające czas na siłowni czy podczas innych aktywności fizycznych także na powietrzu. Głośniki bezprzewodowe łączą się ze smartfonem przy pomocy bezprzewodowej łączności Bluetooth i odtwarzają muzykę zarówno pochodzącą z plików zapisanych na smartfonie, jak i tych odtwarzanych przez Internet.

Głośniki Bluetooth marki Hama zapewniają bardzo dobre odczucia słuchowe, dzięki zastosowanej technologii Multi-Connect, pozwalającej na odtwarzanie efektu dźwięku przestrzennego. Bezprzewodowy głośnik Hama to bardzo poręczny i wygodny sprzęt, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Tego typu urządzenie umili pobyt na wakacjach, a także sprawdzi się podczas jazdy samochodem. Głośniki Bluetooth Hama umożliwiają odtwarzanie muzyki nawet do 14 godzin po pełnym ładowaniu. Tak długi czas odtwarzania pozwala na cieszenie się muzyką nawet, gdy nie znajdujemy się w zasięgu gniazdka zasilającego. Głośnik posiada akumulator o pojemności 2000 mAh, co zapewnia komfort odtwarzania muzyki bez konieczności ciągłego ładowania głośnika. Głośniki Bluetooth Hama posiadają wygodne przyciski, umożliwiające intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Głośniki przenośne z mikrofonem

Głośniki przenośne z mikrofonem umożliwiają wykonywanie rozmów telefonicznych, bez konieczności sięgania po telefon. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy telefon jest schowany w plecaku, podczas pieszej wędrówki czy w trakcie prowadzenia auta. System głośnomówiący pozwala na prowadzenie swobodnych rozmów bez dekoncentracji koniecznością odbierania telefonu. Połączenie można odebrać przy pomocy głośnika, i to już za sprawą jednego przycisku. Podczas prowadzenia rozmowy możemy również za pomocą przycisków dostosować odpowiednią głośność, dostosowaną do otoczenia.

Głośniki przenośne wyposażone w akumulator odpowiedniej pojemności są w stanie czuwać, odtwarzać muzykę lub umożliwiać prowadzenie rozmów przez wiele godzin. Głośniki mobilne Hama pozwalają na odtwarzanie dźwięku przez wiele godzin. Głośniki przenośne posiadają kompaktowe rozmiary i można je zabrać ze sobą praktycznie w każde miejsce. Głośniki mobilne Hama wyposażone są w dodatkowy mocny pasek, na którym można zawiesić lub przymocować głośnik. Dzięki temu mamy pewność, że głośnik nie upadnie i posłuży nam na długie lata. Nawet w razie upadku nie należy się obawiać – głośnik jest bardzo wytrzymały, bo wykazuje odporność na wodę, błoto i wibrację, co sprawia, że nadaje się do wykorzystania w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk