niedostępny

Etui na telefon Hama White Diamonds Innocence Clear do iPhone Xs Max rose gold

- Technologia amortyzująca uderzenia
- Etui przetestowane pod kątem upadków
- Smukły, minimalistyczny design

Nr 184500

Ochrona smartfona jakiej nie spodziewasz się po tym niepozornie wyglądającym etui

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Etui na telefon Hama White Diamonds Innocence Clear do iPhone Xs Max rose gold

Smukły design i wysoka odporność na uderzenia dzięki amortyzującej technologii Active-Air.

Technologia Active-Air zapewnia strefę ochronną w obrębie krawędzi. Siła uderzeniowa jest absorbowana i rozkładana na cały obszar etui wypełnionego komorami powietrznymi.

Brzegi etui są uniesione i delikatnie nachodzą na ekran telefonu oraz jego aparat, dzięki czemu smartfon jest lepiej chroniony podczas upadku

Etui zostało pozytywnie przetestowane pod kątem upadków. To potwierdza skuteczność amortyzującej technologii zastosowanej w tej serii futerałów do telefonu.

Futerał zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i złączy. Pełna użyteczność i funkcjonalność telefonu gwarantowana.

Smukłe etui doskonale zachowuje naturalną estetykę Twojego smartfona. Futerał jest bardzo lekki – nie tylko pod względem wagi, ale również designu. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 184500
Kod EAN: 4260557042137
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama White Diamonds Innocence Clear do iPhone Xs Max rose gold

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com