niedostępny

Etui na telefon Hama Black Rock Ultra Thin Iced do iPhone XR przezroczysty

- Ultra smukły design 0,5 mm
- Matowe, antypoślizgowe wykończenie
- Odporność na zarysowania

Nr 184438

Ultra cienkie etui, które pasują do telefonu jak druga skóra

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Etui na telefon Hama Black Rock Ultra Thin Iced do iPhone XR przezroczysty

Ultra Thin Iced to kolekcja ultra cienkich, matowych etui do smartfonów, które pasują do telefonów jak druga skóra.

Futerał do telefonu zapewnia niezawodną ochronę Twojego urządzenia przed zarysowaniami. Etui jest wykonane z polipropylenu, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe.

Jedynie 0,5 mm grubości! Mimo cienkiej konstrukcji smartfon jest świetnie zabezpieczony. Wygląda niezwykle lekko, zachowuje swoją oryginalną linię i opływowe kształty.

Lekko szorstki futerał do smartfona ma właściwości antypoślizgowe i dobrze leży w dłoni. Matowe wykończenie dodatkowo jest bardziej odporne na zadrapania

Etui do smartfona Ultra This Iced zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i złączy. Pełna użyteczność i funkcjonalność telefonu gwarantowana.

Specyfikacja
Numer artykułu: 184438
Kod EAN: 4260557040973
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama Black Rock Ultra Thin Iced do iPhone XR przezroczysty

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com