dostępny

Hama Uchwyt do tabletu, samochodowy na zagłówek, do tabletów 7-12,9", na śruby

- tablet o rozmiarach 7"-12,9"
- mocowanie do zagłówka
- obracanie 360 stopni

Nr 108369

Ten uchwyt świetnie sprawdzi się zwłaszcza pasażerom siedzącym z tyłu pojazdu.

Zobacz więcej

0,0
(0)
54,90 zł

Uchwyt do tabletu na zagłówek, do tabletów 7-12,9", na śruby, czarny

Planujesz długą podróż z rodziną? To rozwiązanie jest dla Ciebie. Dzieci w czasie takiej podróży nie będą się nudzić. Uchwyt wykorzystasz do zamocowania tabletu, tak by pasażerowie z tyłu mogli komfortowo oglądać bajki lub filmy. 

Uchwyt zamontujesz w bardzo łatwy sposób, ponieważ nadaje się do popularnych średnic zagłówka do ok. 14 mm. Mocowanie zapewni stabilność i indywidualne dopasowanie.

Postaw na optymalną regulację. Przegub kulowy pozwoli na obracanie urządzenia w 360 stopniach i regulowanie kąta nachylenia. Ustaw tablet zarówno z pionie i poziomie.

Jeżeli czeka Cię długa podróż, uchwyt na tablet będzie idealnym rozwiązaniem. Możesz bez problemu oglądać filmy, grać w gry, a nawet odpisywać na maile.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Kolor Czarny
Miejsce mocowania Zagłówek siedzenia
Numer artykułu: 108369
Kod EAN: 4047443366269
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Uchwyt do tabletu, samochodowy na zagłówek, do tabletów 7-12,9", na śruby

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk