dostępny
new

Hama Kabel ładujący / data "Extreme", USB-A - Micro-USB, 1,5 m

- wzmocnione przewody wewnętrzne
- elastyczne i wytrzymałe poszycie
- do ładowania i przesyłu danych

Nr 187216

Niezwykle trwały kabel ładujący, który wytrzyma do 20.000 wygięć

Zobacz więcej

5,0
(2)
39,90 zł

Kabel ładujący / data "Extreme" - USB-A - Micro-USB, 1,5 m

Niezwykle trwały kabel ładujący, który wytrzyma do 20.000 wygięć.

Kabel ładujący/data „Extreme” Hama można wyginać aż do 20 000 razy, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Kabel posiada specjalną powłokę DuPont™ Kelvar®, która służy także do produkcji kamizelek kuloodpornych i kasków.

Specjalne włókna zapewniają niebywałą wytrzymałość kabla.

Ponadto jego przewody zostały w środku wzmocnione i zabezpieczone podwójną warstwą izolacyjną. Tak przygotowany kabel może posłużyć przez bardzo długi czas.

Kabel ładujący typu USB-A – micro USB sprawdzi się w przypadku wszystkich urządzeń elektronicznych z odpowiednim wejściem.

  • wzmocnione przewody wewnętrzne
  • elastyczne i wytrzymałe poszycie
  • do ładowania i przesyłu danych

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Długość kabla 1,5 m
Kolor Czarny
Złącze USB-A / micro USB
Maksymalna moc na wyjściu 5 V/2 A
Prędkość transferu 480 Mb/s
Standard USB 2.0
Materiał 80% Nylon, 20% włókna DuPont™ Kevlar®
Gwarancja 24 miesiące
Numer artykułu: 187216
Kod EAN: 4047443424891
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Hama Kabel ładujący / data "Extreme", USB-A - Micro-USB, 1,5 m

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Robert

Szukałem czegoś naprawdę mocnego i odpornego na zginanie. Już wiele kabli u mnie padło właśnie przez to ciągłe zaginanie. A ten nie chce :) Trzyma się całkiem nieźle, nie przeciera. Fajne rozwiązanie i niezły materiał zewnętrzny.

20/01/2022
Jakub

DDobry zamiennik oryginalnego kabla do telefonu. Z tym, że ten ma dużo lepsze wykończenie i po kilku miesiacach nie widać na nim śladu użytkowania. Na oryginalnym miałem przetarcia i nie zawsze przez to dobrze łączył.

30/01/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk