niedostępny

Hama Klawiatura multimedialna KC-550, podświetlana, QWERTY. przewodowa USB, czarna

- połączenie przewodowe (USB A)
- regulowane podświetlenie
- zmiana kąta nachylenia

Nr 182671

Podświetlana, przewodowa klawiatura z regulacją nachylenia, dla użytkowania w różnych warunkach.

Zobacz więcej

5,0
(1)
Dostępne wkrótce

Klawiatura multimedialna KC-550, podświetlana, QWERTY. przewodowa USB-A, czarna

Stylowa klawiatura z regulowanym podświetleniem i funkcjami multimedialnymi. Dodatkowo regulacja kąta pochylenia pozwala na komfortową pracę. 

Klawiaturę łatwo i szybko podłączysz do komputera za pomocą kabla z wejściem USB typu A. Jest to wielofunkcyjne i wygodne rozwiązanie.

Jeżeli pracujesz w dynamicznych warunkach, na pewno docenisz regulację nachylenia klawiatury. Odciąży nadgarstek i pomoże zachować ergonomię.

Ułatw sobie pracę nawet w ciemności. Klawiatura posiada funkcję regulowanie podświetlenie w trzech stopniach intensywności. Możesz je także całkowicie wyłączyć.

Postaw na wysoką jakość wykonania. Dzięki laserowym nadrukom na klawiszach, masz pewność wysokiej odporności na ścieranie.

Klawiatura posiada przyciski funkcyjne (Fn). Ułatwią szybki dostęp do potrzebnych narzędzi, np. poczta e-mail czy sterowanie dźwiękiem.

Specyfikacja
Kolor Czarny
Łącze 2,4 GHz
Bluetooth NIe
Długość kabla 1,2 m
Ilość klawiszy 105
Numer artykułu: 182671
Kod EAN: 4047443450265
Opinie
Ocena: 5,0

Hama Klawiatura multimedialna KC-550, podświetlana, QWERTY. przewodowa USB, czarna

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Mihał

Fajna

13/03/2024
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com