dostępny
Z kodem prezent40 taniej o 40%

Etui na telefon Hama MagCase Safety do iPhone 14 Max czerwony

- Kompatybilność z Apple MagSafe
- Antypoślizgowa powierzchnia
- Dostęp do wszystkich złączy

Nr 215547

Pozostaw swój iPhone w etui i korzystaj z technologii ładowania Apple MagSafe

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 49,90 zł

Etui na telefon Hama MagCase Safety do iPhone 14 Max czerwony

Klasyczny case do codziennej ochrony Twojego smartfona. Kompatybilność z technologią Apple MagSafe pozwala na bezprzewodowe ładowanie iPhone’a bez wyciągania go z etui. 

Etui MagCase jest w pełni kompatybilne z technologią ładowania bezprzewodowego Apple MagSafe. Oznacza to, że możesz ładować swój iPhone bez wyciągania go z etui.

Etu jest kompatybilne ze wszystkimi oryginalnymi produktami Apple MagSafe oraz Hama MagLine, czyli ładowarkami Hama MagCharge oraz uchwytami magnetycznymi Hama MagLock.

Silikonowe etui pewnie leży w dłoni, co zmniejsza szansę na to, że się z niej wyślizgnie. Case został wyłożony miękką wyściółką, która chroni smartfon przed zarysowaniem. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 215547
Kod EAN: 4047443494801
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama MagCase Safety do iPhone 14 Max czerwony

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com