dostępny

STACJA POGODY EWS-800

- precyzyjne informacje
- do każdego pomieszczenia
- praktyczny zestaw

Nr 186355

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje

Zobacz więcej

5,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 219,00 zł

Stacja pogody Hama EWS-800

Wielofunkcyjna stacja pogody, to niezbędny element wyposażenia każdego domu.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Ten dwuczęściowy zestaw składa się ze stacji bazowej i zewnętrznego czujnika radiowego. Możesz zamontować go na ścianie lub w pozycji stojącej. 

Termometr pokaże temperaturę wewnątrz i na zewnątrz w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Prognoza pogody pokaże się za pomocą 4 symboli. 

Stacja posiada barometr oraz higrometr. Funkcja budzika i drzemki nie pozwoli Ci zaspać do pracy. Czas możesz przełączać pomiędzy 12 i 24-godzinnym. 

Regulowana temperatura wyzwoli alarm, aby wstać wcześniej i wyczyścić zamarznięte szyby w samochodzie. Podczas upałów przypomni o zacienieniu pomieszczenia. 

Na czujniku zewnętrznym zobaczysz temperaturę i wilgotność powietrza. Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem będzie aktywować się po naciśnięciu przycisku ok 5 sek. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186355
Kod EAN: 4047443428561
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

STACJA POGODY EWS-800

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Marian
Zakup zweryfikowany

Jest to już kolejna zakupiona stacja pogody EWS-800, Spełnia moje oczekiwania , cztelny odczyt pomiarów. Szybko ulega zużyciu zewnętrzny moduł pomiarowy. Po ok 3 -letnim użytkowaniu pokazuje błedne wskazania temp i wilgotności. W porzednich dwóch egzemplarzach użytkowanej stacji o okresie letnim występowały ujemne wskazania temperatury ?

23/09/2023
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk