dostępny

STACJA POGODY EWS-TRIO, 3 CZUJNIKI

- precyzyjne informacje
- czytelny wyświetlacz
- praktyczny zestaw

Nr 186311

Stacja pogody to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

5,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 199,00 zł

Stacja pogody Hama EWS-TRIO, 3 czujniki

Kompaktowa stacja pogody w nowoczesnej obudowie. Wyposażona we wszystkie kluczowe funkcje – niezbędny element każdego domu.

Ta rozbudowana stacja pogody zawiera stację bazową oraz 3 czujniki zewnętrzne. Jest idealna do monitorowania temperatury i wilgotności powietrza w 4 miejscach. 

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Postaw na maksymalną precyzję. Możesz zmienić format czasu pomiędzy 12, a 24-godzinnym.

Termometr wskaże temperaturę wewnątrz i na zewnątrz. Możesz przełączać między jednostkami Celsjusza i Fahrenheita, a także zapisać wartość najwyższą i najniższą. 

Higrometr wskaże wartość wewnątrz i na zewnątrz. Swobodnie możesz zapisać wynik najwyższy i najniższy na swojej stacji. 

Szybki alarm z rosnącym tempem sygnału budzenia obudzi każdego śpiocha. Ma on także funkcję drzemki. Otrzymasz też alert o niskim stanie baterii na wszystkich czujnikach.

Stację łatwo zamontujesz na ścianie dla lepszego komfortu. Ekran jest podświetlany, więc informacje zawsze będą czytelne. Możesz też zmienić oznaczenia dni na angielski. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186311
Kod EAN: 4047443410238
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

STACJA POGODY EWS-TRIO, 3 CZUJNIKI

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Dominik
Zakup zweryfikowany

Jestem z zakupów zadowolony bardzo!!!

01/11/2022
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk