Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Mini Statyw
Flex 2w1
Nr 4611

Elastyczny statyw w kompaktowym rozmiarze. Konstrukcja umożliwia zamocowanie na różnych przedmiotach, dzięki czemu masz możliwość wykonania stabilnych zdjęć w różnych, niestandardowych miejscach.

- Elastyczne nogi zginane pod kątem 360° do optymalnego i bezpiecznego ustawiania na różnych przedmiotach, np. poręczach, gałęziach
- System 2w1 do smartfonów i kamer GoPro
- Kompaktowy format, idealny do stosowania w podróży, na urlopie, na wycieczkach plenerowych

Zobacz więcej

5,0
(1)
54,90 zł
lub
Mini Statyw, Flex 2w1

Elastyczny statyw w kompaktowym rozmiarze. Konstrukcja umożliwia zamocowanie na różnych przedmiotach, dzięki czemu masz możliwość wykonania stabilnych zdjęć w różnych, niestandardowych miejscach.

Statyw posiada elastyczne nogi zginane pod kątem aż do 360°, dzięki czemu można je wygodnie i bezpiecznie zamocować na różnego rodzaju przedmiotach , np. poręczach, gałęziach. Takie ustawienie statywu pozwoli na osiągniecie ciekawej perspektywy zdjęcia. 

Statyw można wykorzystać również do lekkich aparatów fotograficznych. Gwint standardowy dzięki, któremu twój aparat będzie bezpieczny.  

Statyw posiada niewielkie rozmiary, a dodatkowo kompaktowy kształt sprawi, ze zamieścisz go do bagażu podręcznego. Możliwość zamocowania statywu na poręczy, gałęzi, itp. daje ciekawą perspektywę fotograficzną. Nie umknie Ci żaden ciekawy moment. 

Statyw posiada regulowany uchwyt, dzięki czemu pasuje do smartfonów w rozmiarze od 5,5 do 7,8 cm. 

Nogi pokryte wysokiej jakości materiałem z pianki, co gwarantuje maksymalną elastyczność oraz pewne mocowanie. Ponadto statyw można ustawić w dowolnej pozycji, wyginając nogi w każdą stronę, dostosowując się do warunków wykonywania zdjęcia. 

Specyfikacja
Głowica statywu 2D
Gwintu statywu zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czerwony
Waga do 70 g
Numer artykułu: 4611
Kod EAN: 4007249046116
Opinie
Ocena: 5,0

Mini Statyw

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
RobWilk

Fajny statyw do telefonu. I też uchwyt. Fajnie, że te nóżki są pokryte pianką. Ma to dwie dodatkowe atuty - po pierwsze nie ma szans by porysowało to, do czego sie mocuje. A czasami bywają to różne miejsca mocowania ;) Inna sprawa, teraz w zimie lepiej się trzyma w ręce przez taką piankę, niż jakby to był metal. Szczególnie w mrozie ma to sporo zalet :)

27/12/2021
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk