dostępny

Stacja pogody Hama Full Touch

- Czytelna prognoza pogody
- Ostrzeżenie przed mrozem i upałem
- Czujnik wilgotności powietrza

Nr 186421

Szereg praktycznych funkcji, które będą Twoim wsparciem każdego dnia.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 199,00 zł

Wystarczy jeden rzut oka, by wiedzieć, jaka pogoda Cię czeka w najbliższym czasie. 5 symboli poinformuje Cię o słońcu, małym i pełnym zachmurzeniu, opadach deszczu i śniegu.

Stacja pogody z higrometrem przedstawi temperaturę i wilgotność powietrza, a funkcja trendu wskaże, czy prognozowany jest wzrost lub spadek temperatury oraz wilgotności.

Ustaw maksymalną i minimalną wartość temperatury, przy których uruchomi się alarm, by wiedzieć, że czeka Cię skrobanie szyb w aucie lub należy zasłonić okna w upalne dni. 

Stacja pogody ma również regulowany alarm wilgotności, który pomoże Ci kontrolować wilgotność w Twoim domu, by utrzymać zdrowe i komfortowe warunki na co dzień. 

Im wyższy punkt rosy, tym bardziej parno i tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia opadów podczas burzy. Przygotuj się na trudne warunki. 

Od 26,7°C przy wysokiej wilgotności powietrza odczuwalna temperatura rośnie szybciej. Indeks ciepła ostrzega o tym punkcie, by móc zawczasu zabezpieczyć się przed upałem.

Alarm z narastającym dźwiękiem szybko wybudzi Cię rano, natomiast dotykowy czujnik aktywuje funkcję drzemki oraz podświetlenie stacji pogody.

Radiowy zegar DCF z automatyczną synchronizacją podaje godzinę zgodną z najdokładniejszym zegarem na świecie. Masz również możliwość ręcznej zmiany strefy czasowej.

Stacja pogody Hama poinformuje Cię również o aktualnej fazie księżyca - od nowiu do ubywającego księżyca. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186421
Kod EAN: 4047443495334
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Stacja pogody Hama Full Touch

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk