Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny
Z kodem prezent20 o 20% taniej

Stacja pogody Hama bezprzewodowa 1 czujnik AA

- precyzyjne informacje
- dwa czasy budzenia
- czytelny wyświetlacz

Nr 186301

Stacja pogody to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

5,0
(1)
(cena za szt. z VAT 23%) 89,90 zł

Stacja pogody Hama EWS INTRO

Kompaktowa i funkcjonalna stacja pogody w ładnej i nowoczesnej obudowie. Praktyczne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz pewność największej precyzji danych. Wskaże temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną.

Masz możliwość przechowywania informacji o min. i max. wartości temperatury, a także wyświetlaniem trendu. Swobodnie przełączaj pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita.

Ta stacja pogody umożliwia programowanie dwóch czasów budzenia z funkcją drzemki. Jest to praktyczna funkcja dla dwóch osób, które wstają o różnych porach. 

Masz do wyboru dwa sposoby wyświetlania czasu - format 12 i 24-godzinny. Dni tygodnia mogą natomiast wyświetlać się w jednym z pięciu języków (ang, niem, fr, hiszp, wł)

Otrzymaj precyzyjne informacje o temperaturze, godzinie, dacie, dniu tygodnia i poziomie baterii Twojej stacji. Wszystko to w nowoczesnej, kompaktowej obudowie. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186301
Kod EAN: 4047443407801
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Stacja pogody Hama bezprzewodowa 1 czujnik AA

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
witold
Zakup zweryfikowany

Bardzo przyjazna w startup i obsłudze stacja. Spełnia w pełnym zakresie moje oczekiwanie

29/11/2023
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com