Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Ładowarka indukcyjna "MagCharge FC15"
15 W, biała,
Nr 187264

Bezprzewodowa i wydajna ładowarka indukcyjna z pierścieniem magnetycznym.

Współpraca z Apple MagSafe i Hama MagLine, Technologia Wireless Turbo Fast Charge, Inteligentne i bezpieczne ładowanie.

Zobacz więcej

4,5
(2)
99,00 zł
lub
Ładowarka indukcyjna "MagCharge FC15" 15 W, biała

Bezprzewodowa, wydajna, precyzyjna: ładowarka indukcyjna wyróżnia się swoją wydajnością. Magnetyczny pierścień, zoptymalizowany pod kątem produktów MagSafe i Hama MagLine, precyzyjnie ustawia smartfon tak, aby uzyskać najlepsze możliwe ładowanie - i to oczywiście z turbo szybką prędkością.

Nowatorski i wygodny sposób na ładowanie indukcyjne. Wystarczy przyłożyć iPhone z MagSafe, bądź też produkt Hama MagLinie, by perfekcyjnie dopasować urządzenia. Koniec  z odcięciem energii przez przypadkowe poruszenie telefonu.

Proces ładowania rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu kompatybilnego urządzenia na ładowarce indukcyjnej.

Wykorzystana technologia Fast Charge zapewnia szybkie ładowanie indukcyjne, szybsze niż w przypadku standardowych technologii.

Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię podłączonego urządzenia i dzięki temu wydłuża jej żywotność.

Dzięki magnetycznemu połączeniu smartfon dalej może być używany w trakcie ładowania. 

W ładowarce zastosowano zabezpieczenia chroniące podłączone urządzenie przed przeładowaniem akumulatora, przeciążeniem oraz zwarciem.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 187264
Kod EAN: 4047443459473
Opinie
Ocena: 4,5

Ładowarka indukcyjna "MagCharge FC15"

2 opinie
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Roman

Dobra ładowarka do nowych iPhonów. Dobrze i całkiem sprawnie ładuje.

22/10/2021
Tomasz

Całkiem fajna ładowarka. Pomysł Apple na magnetyczny "zaczep" jest rewelacyjny. Fajnie, że powstają akcesoria kompatybilne z tym systemem. Ta ładowarka działa ok. Trzyma się dobrze telefonu, choć mogłoby samo ładowanie być szybsze.

01/04/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk