dostępny

Adapter Hama USB-C – DVI 4K

- Płynny przesył danych
- Wysoka jakość wykonania
- Kompaktowy i wygodny w użyciu

Nr 200316

Adapter umożliwiający podłączenie kabla DVI do urządzeń z gniazdem USB-C

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 69,00 zł

Adapter Hama USB-C – DVI 4K

Adapter Hama umożliwiający podłączenie kabla DVI do urządzeń z gniazdem USB-C w celu przesyłania analogowych danych i sygnałów wideo.

Adapter Hama umożliwiający podłączenie kabla DVI do urządzeń z gniazdem USB-C w celu przesyłania analogowych danych i sygnałów wideo.

Adapter Hama zapewnia doskonały obraz w wysokiej rozdzielczości ultra HD – 4096 x 2160 (4K) pikseli. Tak duża rozdzielczość zapewnia znakomite wrażenia wizualne.

Wysoka jakość materiałów oraz wykonania gwarantują doskonałą jakość transmisji i płynny przesył danych.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 200316
Kod EAN: 4047443437174
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter Hama USB-C – DVI 4K

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com