Prezenty na Dzień Ojca 2024 z kodem rabatowym do -40%!

dostępny

Adapter Hama micro USB – USB-A 2.0 OTG

- Kompaktowa konstrukcja
- Nowoczesny wygląd
- Transfer danych do 480 Mb/s

Nr 200307

Adapter z kabla USB-A do gniazda micro USB

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 16,90 zł

Adapter Hama micro USB – USB-A 2.0 OTG

Rozszerz funkcjonalność swojego smartfona i podłączaj urządzenia z kablem USB-A korzystając z naszego sprytnego adaptera. 

Adapter, który zmieni gniazdo micro USB w USB-A. Za jego pomocą możesz podłączyć do tabletu czy smartfona takie urządzenia jak zewnętrzny dysk twardy, pamięć USB czy mysz.

Standard USB 2.0 zapewnia sprawny przesył danych z prędkością 480 Mb/s. Wewnętrzne przewody wykonane z miedzi gwarantują szybki transfer i najlepsze zasilanie.

Adapter obsługuje USB On The Go, co umożliwia podłączenie do smartfona wyposażonego w USB OTG dowolnego urządzenia ze złączem USB np.  kontroler do gier czy pendrive. 

Przejściówka micro USB została wykonana z najwyższą starannością z wysokiej klasy materiałów. Miedziane przewody zapewniają płynny transfer i szybkie ładowanie. 

Kompaktowy adapter w formie wtyczki ściśle łączy się z gniazdem i jest bardzo wygodny w użyciu, zwłaszcza z urządzeniami mobilnymi, jak smartfon czy tablet.

Specyfikacja
Numer artykułu: 200307
Kod EAN: 4047443437082
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter Hama micro USB – USB-A 2.0 OTG

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com