dostępny

Adapter audio, wtyk Lightning - gniazdo audio Jack 3,5 mm

- adapter jack 3,5 mm – Lightning
- współpraca z funkcjami słuchawek
- tkaninowy oplot

Nr 187210

Podłącz swoje ulubione słuchawki do urządzenia ze złączem Lightning.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 49,90 zł

Adapter wtyk Lightning na gniazdo Jack audio 3,5 mm, biały

Podłącz swoje ulubione słuchawki do urządzenia ze złączem Lightning.

Adapter jack 3,5 mm - Lightning

Podłącz słuchawki z wtykiem jack 3,5 mm do swojego iPhona lub innego urządzenia z gniazdem Lightning.  Wystarczy ten adapter i możesz słuchać muzyki na swoich ulubionych słuchawkach.

 

Obsługa wszystkich funkcji

Inteligentny adapter Hama jest kompatybilny z mikrofonem słuchawek oraz wszystkimi dodatkowymi funkcjami, np. regulacją głośności czy zmianą utworów.

Tkaninowy oplot

Kabel poprowadzony w tkaninowym oplocie nie tylko świetnie wygląda i jest przyjemny w dotyku, ale również stanowi dodatkową ochronę kabla i zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Aluminiowa obudowa

Złącza adaptera zostały umieszczone w wytrzymałej aluminiowej obudowie, która będzie świetnie komponować się z Twoim stylowym urządzeniem Apple.

Konwersja sygnału

Karta dźwiękowa stereo konwertuje sygnał cyfrowy na sygnał audio. Adapter nadaje się do urządzeń z 3-biegunowymi i 4-biegunowymi gniazdami 3,5 mm.

Specyfikacja
Długość kabla 0,15 m
Kolor Biały
Numer artykułu: 187210
Kod EAN: 4047443421845
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter audio, wtyk Lightning - gniazdo audio Jack 3,5 mm

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com