dostępny

Adapter audio, wtyk Lightning - gniazdo audio Jack 3,5 mm

- adapter jack 3,5 mm – Lightning
- współpraca z funkcjami słuchawek
- tkaninowy oplot

Nr 187210

Podłącz swoje ulubione słuchawki do urządzenia ze złączem Lightning.

Zobacz więcej

0,0
(0)
86,90 zł

Adapter wtyk Lightning na gniazdo Jack audio 3,5 mm, biały

Podłącz swoje ulubione słuchawki do urządzenia ze złączem Lightning.

Adapter jack 3,5 mm - Lightning

Podłącz słuchawki z wtykiem jack 3,5 mm do swojego iPhona lub innego urządzenia z gniazdem Lightning.  Wystarczy ten adapter i możesz słuchać muzyki na swoich ulubionych słuchawkach.

 

Obsługa wszystkich funkcji

Inteligentny adapter Hama jest kompatybilny z mikrofonem słuchawek oraz wszystkimi dodatkowymi funkcjami, np. regulacją głośności czy zmianą utworów.

Tkaninowy oplot

Kabel poprowadzony w tkaninowym oplocie nie tylko świetnie wygląda i jest przyjemny w dotyku, ale również stanowi dodatkową ochronę kabla i zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Aluminiowa obudowa

Złącza adaptera zostały umieszczone w wytrzymałej aluminiowej obudowie, która będzie świetnie komponować się z Twoim stylowym urządzeniem Apple.

Konwersja sygnału

Karta dźwiękowa stereo konwertuje sygnał cyfrowy na sygnał audio. Adapter nadaje się do urządzeń z 3-biegunowymi i 4-biegunowymi gniazdami 3,5 mm.

Specyfikacja
Długość kabla 0,15 m
Kolor Biały
Numer artykułu: 187210
Kod EAN: 4047443421845
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter audio, wtyk Lightning - gniazdo audio Jack 3,5 mm

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk