Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Szkło ochronne na aparat do telefonu
Apple iPhone 11, czarne
Nr 186286

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie obiektywów aparatu wbudowanego w smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami.

- Wysoka odporność na uszkodzenia
- Łatwy montaż, który przeprowadzisz samodzielnie
- Łatwy sposób zdejmowania

Zobacz więcej

0,0
(0)
31,90 zł
lub
Szkło ochronne na aparat do iPhone 11, czarne

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie obiektywów aparatu wbudowanego w smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Zarysowania lub podrapany ekran to już przeszłość. Nie musisz obawiać się już o jakość swoich zdjęć.

Szkło ochronne Hama to bardzo wytrzymała osłona na wrażliwe obiektywy aparatu wbudowanego w smartfona. Dzięki solidnej powłoce szkło oferuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniem, zadrapaniem i porysowaniem, które mogą wpływać na jakość zdjęć.

Każda rysa, zadrapanie na obiektywie nie pozostaje bez znaczenia dla jakości zdjęć. Warto zatem zainwestować w solidne szkło ochronne, które ochroni obiektywy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Szkło ochronne Hama zostało tak zaprojektowane, aby nie ograniczać możliwości korzystania z różnych modeli futerałów, etui, czy ramek ochronnych. Jeśli lubisz swoje etui, nie musisz się obawiać. Po założeniu szkła Hama możesz z niego dalej korzystać.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186286
Kod EAN: 4047443434432
Opinie
Ocena: 0,0

Szkło ochronne na aparat do telefonu

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk