dostępny

Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu

- Wysoka odporność na uszkodzenia
- Łatwy montaż, który przeprowadzisz samodzielnie
- Łatwy sposób zdejmowania

Nr 186286

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie obiektywów aparatu wbudowanego w smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 31,90 zł

Szkło ochronne na aparat do iPhone 11, czarne

Wysokiej jakości szkło ochronne Hama to idealne rozwiązanie, gdy zależy ci na maksymalnej ochronie obiektywów aparatu wbudowanego w smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami. Zarysowania lub podrapany ekran to już przeszłość. Nie musisz obawiać się już o jakość swoich zdjęć.

Szkło ochronne Hama to bardzo wytrzymała osłona na wrażliwe obiektywy aparatu wbudowanego w smartfona. Dzięki solidnej powłoce szkło oferuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniem, zadrapaniem i porysowaniem, które mogą wpływać na jakość zdjęć.

Każda rysa, zadrapanie na obiektywie nie pozostaje bez znaczenia dla jakości zdjęć. Warto zatem zainwestować w solidne szkło ochronne, które ochroni obiektywy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Szkło ochronne Hama zostało tak zaprojektowane, aby nie ograniczać możliwości korzystania z różnych modeli futerałów, etui, czy ramek ochronnych. Jeśli lubisz swoje etui, nie musisz się obawiać. Po założeniu szkła Hama możesz z niego dalej korzystać.

Specyfikacja
Numer artykułu: 186286
Kod EAN: 4047443434432
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Szkło ochronne na aparat do telefonu

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
20% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dołącz do newslettera i zrób zakupy za dowolną kwotę, aby otrzymać rabat.

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk
Hama Polska Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com