Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Wymienne metalowe płytki
uniwersalne, do uchwytu na smartfon "Magnet"
Nr 188302

Zapasowy lub dodatkowy zestaw metalowych płytek do uchwytu magnetycznego Hama.

- Idealne rozwiązanie jeśli z jednego uchwytu korzystają 2 osoby
- Łatwy sposób montażu
- Idealne jako elementy zapasowe

Zobacz więcej

5,0
(1)
19,90 zł
Wymienne metalowe płytki na uniwersalny uchwyt na smartfon "Magnet"

Zapasowy lub dodatkowy zestaw metalowych płytek do uchwytu magnetycznego Hama – idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz z partnerem z jednego samochodu – i równocześnie z jednego uchwytu.

Zapasowy lub dodatkowy zestaw płytek
Zapasowy lub dodatkowy zestaw metalowych płytek do uchwytu magnetycznego Hama – idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz z partnerem z jednego samochodu – i równocześnie z jednego uchwytu. 

2 płytki w zestawie
W zestawie otrzymujesz dwie płytki: okrągłą oraz prostokątną. Płytkę możesz włożyć między telefon a etui ochronne lub nakleić na tył smartfona za pomocą mocnej taśmy 3M. 

Uniwersalne zastosowanie
Metalowe płytki mają uniwersalne zastosowanie – możesz z nich korzystać w połączeniu z każdym samochodowym uchwytem magnetycznym Hama. Masz pewność, że płytki będą pasować do Twojego aktualnego uchwytu.

Specyfikacja
Miejsce mocowania Deska rozdzielcza
Kolor Szary
Numer artykułu: 188302
Kod EAN: 4047443423627
Opinie
Ocena: 5,0

Wymienne metalowe płytki

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Michalina

Proste rozwiązanie, które zwiększa użyteczność uchwytu. Teraz możemy w samochodzie mieć jeden uchwyt i szybko montować jeden z dwóch telefonów. Zależnie od tego, kto prowadzi. Taką płytke montuje się bardzo prosto.

10/01/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk