Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Wysyłka w ciągu 24h
dostępny

Ładowarka samochodowa i uchwyt

Współpraca z Apple MagSafe i Hama MagLine, Technologia Wireless Turbo Fast Charge, Proste mocowanie telefonu w samochodzie.

Nr 187268

Ładowarka bezprzewodowa z pierścieniem magnetycznym i uchwyt samochodowy w jednym.

Zobacz więcej

5,0
(2)
139,00 zł

Indukcyjna ładowarka samochodowa, "MagCharge Car FC15" 15W, czarna

Bezprzewodowa, wydajna, precyzyjna: ładowarka indukcyjna wyróżnia się swoją wydajnością. Magnetyczny pierścień, zoptymalizowany pod kątem produktów MagSafe i Hama MagLine, precyzyjnie ustawia smartfon tak, aby uzyskać najlepsze możliwe ładowanie - i to oczywiście z turbo szybką prędkością.

Nowatorski i wygodny sposób na ładowanie indukcyjne. Wystarczy przyłożyć iPhone z MagSafe, bądź też produkt Hama MagLinie, by perfekcyjnie dopasować urządzenia. Koniec  z plątaniną kabli

Proces ładowania rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu kompatybilnego urządzenia na ładowarce indukcyjnej.

Wykorzystana technologia Fast Charge zapewnia szybkie ładowanie indukcyjne, szybsze niż w przypadku standardowych technologii.

Zoptymalizowany proces ładowania chroni baterię podłączonego urządzenia i dzięki temu wydłuża jej żywotność.

Telefon jest w widocznym miejscu i pozostaje stabilny nawet przy gwałtowanym hamownaniu. Nie zahaczysz o żaden kabel w trakcie kierowania pojazdem.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 187268
Kod EAN: 4047443463807
Opinie
Ocena: 5,0

Ładowarka samochodowa i uchwyt

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Marika

Magnetyczna ładowarka indukcyjna. Idealna do iPhone. Najważniejsze że jest w 100% kompatybilna :)

28/05/2022
Mariusz
Zakup zweryfikowany

Niestety mocowanie w Mercedesie kl.C W205 jest trudne, trzeba by coś zmienić .

20/07/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk