dostępny
Uchwyt samochodowy "MagLock Vent"
czarny,
Nr 210508

Magnetyczny uchwyt samochodowy do szybkiego montażu smartfona na kratce wentylacyjnej.

Współpraca z Apple MagSafe i Hama MagLine, mocowanie 360°, gumowana powierzchnia.

Zobacz więcej

0,0
(0)
99,00 zł
Uchwyt samochodowy "MagLock Vent", czarny

Magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy. Wystarczy zbliżyć smartfon do urządzenia, a magnetyczny pierścień zrobi resztę. Smartfon będzie przylegał do uchwytu dokładnie w miejscu, gdzie zamieszczone są cewki ładowania. Możliwość obrotu uchwytu o 360° oraz regulowany kąt nachylenia gwarantują komfortowe korzystanie z nawigacji.

Magnetyczny pierścień bezpiecznie trzyma smartfon i pozwala na przytwierdzenie go bez żadnego dodatkowego mocowania. Wystarczy przyłożyć iPhone z MagSafe, bądź też produkt Hama MagLinie, by perfekcyjnie dopasować urządzenia.

Specjalny chwytak można umieścić w kratce wentylacyjnej, dzięki czemu nie ograniczy on pola widzenia kierowcy. Uchwyt zajmuje niewiele miejsca, a ponadto bardzo dokładnie dopasowuje się do pozostawionego telefonu. 

Telefon można przyczepić pod każdym kątem - wertykalnie i horyzontalnie, tak aby mógł służyć jako nawigacja. To zadanie ułatwia również regulowany kąt nachylenia

Telefon jest w widocznym miejscu i pozostaje stabilny nawet przy gwałtowanym hamowaniu. 

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Numer artykułu: 210508
Kod EAN: 4047443460547
Opinie
Ocena: 0,0

Uchwyt samochodowy "MagLock Vent"

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]