niedostępny

Hama Uchwyt do tabletu, uniwersalny, na 2 zagłówki siedzenia

- max udźwig: 1 kg
- mocowanie do zagłówka
- obracanie 360 stopni

Nr 182544

Uchwyt umożliwi szybki dostęp do urządzenia i łatwą pracę.

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Uchwyt do tabletu, uniwersalny, na 2 zagłówki siedzenia

Praktyczny uchwyt na tablet z przegubem kulowym umożliwiający obracanie urządzenia o 360° i regulację kąta nachylenia, idealne do ustawiania w pozycji pionowej lub poziomej. Czeka cię nudna podróż? Ten uchwyt  może być rozwiązaniem. 

Uchwyt bardzo szybko zamontujesz pomiędzy przednimi siedzeniami na ich zagłówkach. Jest to idealne rozwiązanie, aby zapewnić widoczność obu pasażerom z tyłu.

Przegub kulowy umożliwi swobodną i łatwą regulację o 360 stopni i regulowany kąt nachylenia. Świetnie sprawdzi się do ustawiania tabletu w pionie i poziomie.

Uchwyt jest minimalistyczny. Został wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego, dlatego jest bardzo stabilny. Max szerokość urządzenia to 28 cm, a max wysokość 18 cm.

Szczególnie sprawdzi się podczas dłuższej podróży. Zapewni najlepszą widoczność dla obu pasażerów z tyłu, którzy będą mogli oglądać filmy, seriale, a także grać w gry.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

 

Specyfikacja
Kolor Srebrny
Miejsce mocowania Zagłówek siedzenia
Numer artykułu: 182544
Kod EAN: 4047443374851
Opinie
Ocena: 0,0

Hama Uchwyt do tabletu, uniwersalny, na 2 zagłówki siedzenia

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk