Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

dostępny
Szkło ochronne GSM
prywatyzujące, iPhone X/XS/11 PRO
Nr 186295

Wysokiej jakości szkło prywatyzujące Hama to idealne rozwiązanie gdy chcesz chronić swoją prywatność podczas korzystania ze smartfona.

- Wysoka odporność na uszkodzenia 10 H
- Szkło prywatyzujące – ekran smartfona widoczny tylko dla ciebie
- Łatwy montaż, który przeprowadzisz samodzielnie
- Ochrona Perfect Touch przed odciskami palców

Zobacz więcej

5,0
(1)
69,90 zł
lub
Szkło ochronne, hartowane, prywatyzujące do iPhone X/XS/11 PRO

Wysokiej jakości szkło prywatyzujące Hama to idealne rozwiązanie gdy chcesz chronić swoją prywatność podczas korzystania ze smartfona. Specjalnie skonstruowane szkło ochronne nie pozwoli by osoby niepowołane odczytały coś z ekranu smartfona patrząc z boku. 

 

 

Szkło ochronne, hartowane Hama to bardzo wytrzymała osłona na wrażliwy ekran smartfona. Dzięki wytrzymałej powłoce 10 H Nano Tech szkło oferuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniem, zadrapaniem i porysowaniem.

Każdy użytkownik smartfona jest wrażliwy na pozostawione na ekranie odciski palców. Ten nieestetyczny widok łatwo zlikwidować stosując szkło ochronne Hama. Specjalna powłoka Perfect Touch chroni ekran przed pozostawieniem odcisków palców.

Szkło ochronne nie wymaga skomplikowanego montażu. W zestawie znajduje się praktyczna ramka, która pozwala na równe naklejenie szyby. Dodatkowo podczas montażu nie są wymagane żadne dodatkowe kleje czy żele.

Szkło ochronne Hama zostało tak zaprojektowane, aby nie ograniczać możliwości korzystania z różnych modeli futerałów, etui, czy ramek ochronnych. Jeśli lubisz swoje etui, nie musisz się obawiać. Po założeniu szkła Hama możesz z niego dalej korzystać.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Twardość 10H
Klasa ochrony 11
Numer artykułu: 186295
Kod EAN: 4047443436306
Opinie
Ocena: 5,0

Szkło ochronne GSM

1 opinia
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Klimczak

Całkiem fajne szkło. Bardzo prosto i samemu można je założyć, a nie mam jakiś większych umiejętności w tym zakresie :) Do tego funkcja prywatyzująca jest genialna.

26/10/2021
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk