dostępny

STACJA POGODY TOUCH

- precyzyjne informacje
- czytelny wyświetlacz
- praktyczny zestaw

Nr 186314

Stacja pogody to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 139,00 zł

Stacja pogody Hama Touch

Nowoczesna stacja pogody z kolorowym, czytelnym wyświetlaczem. Jeden rzut oka i wiesz czego się dziś spodziewać. 

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Stacja wyświetli temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną. Przełącz pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Dla komfortu zapiszesz wartości minimalne i maksymalne. 

Wbudowany higrometr pokaże wilgotność wewnątrz i na zewnątrz. Stacja udostępni prognozę pogody za pomocą 4 symboli, datę oraz pojemność baterii. 

Postaw na intuicyjną obsługę za pomocą 3 przycisków dotykowych na wyświetlaczu z białym podświetleniem LED. Przełącz czas pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186314
Kod EAN: 4047443425379
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

STACJA POGODY TOUCH

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk