dostępny

STACJA POGODY COLOR EDGE

- precyzyjne informacje
- dwa czasy budzenia
- czytelny wyświetlacz

Nr 186312

Stacja pogody to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 159,00 zł

Stacja pogody Hama Color Edge

Nowoczesna stacja pogody z dużym kolorowym wyświetlaczem

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

W zestawie znajdziesz stację pogody z kolorowym wyświetlaczem oraz czujnik zewnętrzny. Wszystko w stylowym designie. Zestaw jest zasilany sieciowo lub bateriami. 

Stacja wskaże prognozę pogody za pomocą 4 symboli, np. słonecznie, pochmurnie, deszczowo, a także fazy księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca. 

Otrzymaj informacje o prognozie pogody, ciśnieniu powietrza, temperaturze oraz wilgotności wewnątrz i na zewnątrz, a także godzinie, dacie i dniu tygodnia. 

Ustaw odrębne czasy budzenia, co jest praktyczne dla dwóch osób wstających o różnej porze. Szybki alarm z rosnącym tempem sygnału budzenia sprawdzi się dla śpiochów. 

Możesz przełączać pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita, a czas zmieniać w formacie 12 lub 24-godzinnym.  Otrzymasz także informację o niskim poziomie baterii. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186312
Kod EAN: 4047443410221
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

STACJA POGODY COLOR EDGE

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk