dostępny

STACJA POGODY BLACK LINE

- precyzyjne informacje
- możliwość stworzenia zestawu
- praktyczne funkcje dodatkowe

Nr 186417

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 189,00 zł

Stacja pogody Hama Black Line

Niestandardowy design oraz mnogość funkcji – to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż klasycznej stacji pogody. Zobacz, co mamy do zaoferowania.

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Stacja udostępni informacje o temperaturze wewnątrz i na zewnątrz, godzinie, prognozie pogody i wilgotności powietrza w pomieszczeniu i poza domem. 

Stację możesz połączyć z maksymalnie trzema czujnikami zewnętrznymi, Na każdym z nich wskaże się aktualna temperatura. W zestawie znajdziesz jeden czujnik. 

Dotykowy czujnik aktywuje podświetlenie ekranu, którego jasność możesz regulować. Wyświetlacz VA jest praktyczny, ponieważ masz widoczność niezależnie od kąta patrzenia. 

Wiemy, jak ważne jest przygotowanie na różne warunki. Stacja umożliwi prognozę pogody pokazującą się za pomocą 7 symboli, między innymi słonecznie, pochmurnie, deszczowo. 

Przy temperaturze od -1 do 1 stopnia, stacja obudzi Cię wcześniej, aby przygotować samochód do jazdy. Możesz ustawić 2 czasy budzenia, dla osób wstających o różnej porze.

Kiedy stacja lub czujnik będzie mieć słabą baterię, zostaniesz o tym poinformowany. Jeżeli potrzebujesz, zmienisz język wyświetlania daty i dni tygodnia na angielski. 

Stacja sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - zarówno w domu jak i w biurze. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce i nie stawiać jej na blacie - możesz zawiesić ją na ścianie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 186417
Kod EAN: 4047443427335
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

STACJA POGODY BLACK LINE

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk