Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

niedostępny
Selfie Stick
Fun 70, Bluetooth, czarny
Nr 183396

Selfie Stick, Fun 70 , Bluetooth, czarny

Praktyczny Selfiestick z funkcją Bluetooth, dzięki czemu Twoje selfie będą perfekcyjne.

Zobacz więcej

4,0
(1)
Dostępne wkrótce
Selfie Stick, Fun 70 , Bluetooth, czarny

Praktyczny Selfiestick z funkcją Bluetooth, dzięki czemu Twoje selfie będą perfekcyjne.

Selfie Stick posiada regulowany uchwyt na smartfon, dzięki któremu można zastosować go do różnej wielkości smartfonów o szerokości w zakresie 5,5 do 8,5 cm

Selfie Stick posiada automatyczny spust Bluetooth, dzięki któremu łatwo można obsługiwać smartfon i wykonać zdjęcie. Bluetooth pozwala na szybką obsługę aparatu - ustawienie ostrości. Tryb ten działa bez dodatkowej aplikacji oraz samowyzwalacza.   

Zastosowanie teleskopowej konstrukcji pozwala na regulowanie długości selfie kija. Dodatkowo na teleskopie znajduje się profilowany rowek, który zapobiega samoczynnemu skręcaniu się rozciągniętego teleskopu. 

Złącze USB 2.0 umożliwia ładowanie selfie kija. Wystarczy podłączyć go do ładowarki, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie. 

Specyfikacja
Standard USB 2.0
Głowica statywu Uchwyt do smartfona
Gwintu statywu zaciskowy uchwyt na smartfon
Kolor Czarny
Waga do 200 g
Bluetooth Tak
Numer artykułu: 183396
Kod EAN: 4047443419750
Opinie
Ocena: 4,0

Selfie Stick

1 opinia
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jagoda

Ma majówkę jak znalazł :) Ze znajomymi na zdjęciach zawsze najlepiej. A ręka zawsze za krótka :) Selfik ratuje życie. Działa ok. Pasuje do telefonu. Jedynie do czego można się przyczepić, to przy najdłuższym wysunięciu trochę się ugina i jest wtedy mniej stabilny.

03/05/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk