dostępny
Szkło ochronne 3D
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
Nr 186280

Wytrzymałe i wysoce transparentne szkło ochronne z zaokrąglonymi krawędziami.

- szkło hartowane 10H
- bez odcisków palców
- grubość zaledwie 0,33 mm

Zobacz więcej

0,0
(0)
89,90 zł
Szkło ochronne Displex - do Samsung S20 Ultra

Wytrzymałe i wysoce transparentne szkło ochronne z zaokrąglonymi krawędziami. 

Hartowane szkło ochronne 3D Hama, które jest niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, zabezpiecza ekran smartfona przed uderzeniami, naciskiem i zarysowaniem. Nie uszkodzisz go nawet za pomocą młota, noża czy nożyczek.

Specjalna powłoka szkła 10H Nano Tech zapewnia maksymalną ochronę przed zarysowaniem, co wydłuża żywotność smartfona, oraz dłużej utrzymuje jego wysoką wartość. Telefon wyposażony w szkło z podwyższoną odpornością na zarysowania prezentuje się jak nowy przez długi czas.

Dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi szkło zakrywa również brzegi smartfona, dzięki czemu cały przód telefonu jest chroniony przed uszkodzeniem. Po zamocowaniu szkła smartfon można bez problemu umieścić w etui ochronnym dowolnego typu, na co pozwala specjalny design szkła.

Szkło o grubości zaledwie 0,33 mm zostało wykonane z wysoce transparentnego i ultra przejrzystego materiału w jakości HD. Specjalna powłoka ‘Perfect touch’ zapobiega tworzeniu się na szkle odcisków palców. To wszystko co zapewnia wyjątkowy blask.

Mocowanie szkła jest bardzo łatwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej ramki ułatwiającej prawidłową instalację. W opakowaniu znajdziesz dodatkowo zestaw czyszczący, za pomocą którego przygotujesz telefon do nałożenia szybki. Natomiast po zdjęciu szkło nie pozostawia na ekranie żadnych śladów.

Specyfikacja
Twardość 10H
Klasa ochrony 11
Grubość 0,33 mm
Przekątna ekranu 6,9"
Gwarancja 12 miesięcy
Numer artykułu: 186280
Kod EAN: 4047443432704
Opinie
Ocena: 0,0

Szkło ochronne 3D

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]