niedostępny
Z kodem 8032024 taniej o 15%

Podkładka pod mysz Hama Business XL niebieska

- Podkładka pod mysz i klawiaturę
- Duży rozmiar XL
- Wysoka jakość wykonania

Nr 51966

Pełna swoboda ruchów.

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Podkładka pod mysz Hama Business XL niebieska

Duża podkładka pod mysz i klawiaturę to połączenie trwałości i doskonałej stabilności. Zapewni Ci to wygodne warunki do pracy i zabawy przy komputerze.

Wybierz podkładkę w większym rozmiarze XL, na której umieścisz mysz i klawiaturę. Świetna do użytku codziennego - zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu.

Dzięki obszyciu krawędzi podkładka pod myszkę jest bardziej odporna na uszkodzenia. Chroni to przed strzępieniem się brzegów, zapewniając długotrwałe użytkowanie bez śladów zużycia.

Antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się podkładki po biurku. Gładka warstwa wierzchnia umożliwia wygodne prowadzenie myszki i precyzyjne sterowanie kursorem.   

Specyfikacja
Numer artykułu: 51966
Kod EAN: 4007249519665
Opinie
Ocena: 0,0

Podkładka pod mysz Hama Business XL niebieska

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk