Zabezpieczenia w power packach - dlaczego są istotne?

Wszystkie power packi Hama są bezpiecznymi dla użytkownika produktami wysokiej jakości. Co to w praktyce oznacza? Czemu zabezpieczenia w bankach energii są tak istotne?

Niemal każdy z nas słyszał o przypadkach wybuchających baterii i stających w ogniu ładowarkach. Są to niestety historie prawdziwe, które mogą przydarzyć się każdemu, kto nie stosuje urządzeń wyposażonych w odpowiednie zabezpieczenia.

Szczegółowe testy jakości

Nasz wewnętrzny dział jakości przeprowadza rygorystyczne testy, które zapewniają, że power packi trafiające do sprzedaży są w pełni bezpieczne. Wiele z naszych modeli posiada dodatkowo certyfikat jakości TÜV. To gwarancja zgodności z surowymi normami bezpieczeństwa obowiązującymi w Niemczech.

3 x bezpieczeństwo

Wszystkie power packi Hama są wyposażone w serie zabezpieczeń, które dają Ci pewność posiadania wysokiej jakości urządzenia zapewniającego bezpieczne użytkowanie.

Zabezpieczenie przed nadmiernym naładowaniem automatycznie zatrzymuje proces ładowania, gdy akumulator jest już pełny. Dzięki temu nie ma możliwości, aby bateria spuchła i w konsekwencji wybuchła.

Ochrona przed głębokim rozładowaniem zabezpiecza akumulator przed całkowitym rozładowaniem. Głębokie rozładowanie jest niezdrowe dla akumulatora i może skrócić jego żywotność.

Zabezpieczenie przed zwarciem chroni urządzenie, gdy wystąpi problem z bezpiecznikami.

Zanim zdecydujesz się na zakup banku energii, sprawdź jego specyfikację – upewnij się, że kupujesz bezpieczne urządzenie, które Cię nie zawiedzie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest [...]