Kod rabatowy 10% na Twoje zakupy HAMA2022

niedostępny
new
Ładowarka sieciowa USB
z timerem / 12 W
Nr 121987

Energooszczędna ładowarka USB z timerem, który zatrzymuje proces ładowania po wybranym czasie.

- 2 tryby ładowania: ciągły i czasowy
- 2 gniazda ładujące
- Szybkie ładowania, 2,4 A

Zobacz więcej

5,0
(2)
Dostępne wkrótce
Ładowarka USB z timerem LED, 2,4 A

Energooszczędna ładowarka USB z timerem, który zatrzymuje proces ładowania po wybranym czasie.

Do wyboru masz 2 tryby działania: ciągły i czasowy. Tryb ciągły włącza się automatycznie po podłączeniu ładowarki. Jest to stałe zasilanie, jak w przypadku standardowych ładowarek sieciowych.

Po wybraniu trybu czasowego ładowarka wyłączy się po ustalonym wcześniej czasie. Do wyboru masz 6, 4, 2 i 1 godzinę działania. O wybranym czasie działania informuje dodatkowo dioda LED.

Ładowarka została wyposażona w 2 gniazda USB, dzięki czemu możnaładować jednocześnie dwa urządzenia, wykorzystując jedynie jedno gniazdo sieciowe.

Ładowarkę można stosować na całym świecie (w połączeniu z krajowym adapterem) dzięki zastosowaniu przyłącza sieciowego na poziomie 100 – 240 V.

Ładowarka wyłącza się całkowicie po zakończeniu procesu ładowania, dzięki czemu jest szczególnie energooszczędna, ekonomiczna i przyjazna dla środowiska.

Specyfikacja
Złącze USB-A
Prąd wyjściowy 5 V / 2,4 A / 12 W
Kolor Biały
Wskaźnik LED Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Tak
Gwarancja 24 miesiące
Numer artykułu: 121987
Kod EAN: 4047443373861
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 5,0

Ładowarka sieciowa USB

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Stanek

Całkiem fajne rozwiązanie. Dwa gniazda pozwalają na więcej, ale wbudowany timer to dość zaskakujące rozwiązanie, które ... się nawet sprawdza. Szczególnie gdy ładowarkę wykorzystamy bardziej jako zasilacz dla urządzeń pod USB.

01/11/2021
Marika

Jako ładowarka całkiem fajny sprzęt. ładuje telefon dość szybko i sprawnie. Ale w święta posłużyła mi jako zasilacz do lampek świątecznych, które miałam na USB. Funkcja timera jest genialna. Nie musiałam pamiętać o wyłączeniu światełek, bo same po prostu gasły po ustalonym czasie.

01/01/2022
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk