niedostępny
new
Ładowarka samochodowa
30W, USB-C, USB-A
Nr 210589

Nowoczesna ładowarka Hama 30W została wyposażona w aż dwie technologie szybkiego ładowania.

- Napięcie wejściowe 12V/ 24V
- Maks. moc: 30 W
- Technologia ładowania: Power Delivery i Qualcomm
- Złącze: USB-C i USB-A

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce
icon-red-3
icon-red-4
Ładowarka samochodowa 30W, USB-C

Nowoczesna ładowarka samochodowa Hama 30W pozwala na szybkie ładowanie urządzeń mobilnych podczas jazdy samochodem. Dwie technologie szybkiego ładowania Qualcomm oraz PowerDelivery pozwalają na osiągnięcie 50% naładowania akumulatora już w 25 min.

Ładowarka Hama została wyposażona w dwie technologie szybkiego ładowania: Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 oraz Power Delivery

Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 umożliwia nawet do 4 x szybsze ładowanie podłączonego urządzenia. 

Technologia Power Delivery zapewnia ekstremalnie szybkie ładowanie. Wystarczy zaledwie 25 minut, by naładować baterię w telefonie do poziomu 50%.

Dwa gniazda ładujące: USB-A oraz USB-C. Każde urządzenie będzie ładowane z maksymalną mocą dzięki zastosowaniu dwóch oddzielnych obwodów prądu. Łącznie to aż 30W.

W ładowarce zostały zastosowane zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem, które nie dopuszczą do uszkodzenia akumulatora.

Ładowarka została wyposażona w technologię pozwalającą na zoptymalizowany proces ładowania. Rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego wymagań.

Korzyści dla Ciebie

- 25 minut wystarczy, by naładować baterię smartfona w 50 procentach

- Szybka ładowarka

- Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie

- Bezpieczne i wydajne ładowanie

- Kabel USB-C w zestawie

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC . Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Kabel w zestawie Tak
Kolor Czarny
Maksymalna moc na wyjściu 30W
Numer artykułu: 210589
Kod EAN: 4047443443434
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Ładowarka samochodowa

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk