dostępny
Kabel do ładowania i synchronizacji "Flat"
Lightning, 1,2 m
Nr 173646

Nieplączący się kabel w wyraźnym kolorze, który błyskawicznie wpadnie Ci w oko

- licencja Apple
- wzmocnione przewody wewnętrzne
- płaski przekrój, dzięki czemu kabel się nie plącze

Zobacz więcej

5,0
(2)
89,90 zł
29,90 zł
lub
Kabel ładujący/ data LIGHTNING, 1,2M

Nieplączący się kabel w wyraźnym kolorze, który błyskawicznie wpadnie Ci w oko. Kabel wykonany w specjalnym płaskim przekroju, dzięki czemu się nie plącze. 

Licencja Apple MFI

Kabel otrzymał licencję Apple MFI (Made for iPhone/iPod/iPad), co jest potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów jakościowych, które są wymagane i weryfikowane przez Apple.

Bez plątania

Flat Hama to płaski kabel, który dzięki swojej płaskiej konstrukcji nie plącze się. Nawet gdy wrzucisz go do torby lub kieszeni, to masz pewność, że po wyciągnięciu nie będzie splątany - zawsze gotowy do pracy.

Wzmocnione przewody wewnętrzne

Solidne wtyki charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wewnętrzne przewody kabla zostały wzmocnione oraz pokryte podwójną warstwą izolacyjną.

Ładowanie i przesył danych

Kabel umożliwia ładowanie urządzeń wyposażonych w gniazdo Lightning oraz pozwala na transfer danych, np. między telefonem a komputerem.

Wyróżniający kolor

Kabel w wyraźnej barwie łatwiej odnaleźć w zabałaganionej szufladzie lub wypchanej po brzegi wakacyjnej walizce. Co więcej, nikt nie pomyli kolorowego kabla z innym – i przez przypadek Ci go nie zabierze.

- licencja Apple
- wzmocnione przewody wewnętrzne
- płaski przekrój, dzięki czemu kabel się nie plącze

Specyfikacja
Kolor Niebieski
Długość kabla 1,2 m
Maks. prędkość przesyłania danych 480 Mbit/sek.
Maks. napięcie 5V
Złącze Lightning
Numer artykułu: 173646
Kod EAN: 4047443310736
Opinie
Ocena: 5,0

Kabel do ładowania i synchronizacji "Flat"

2 opinie
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Martyna

Porządny kabel w świetnej kolorystyce.

16/11/2021
Wawrowska

Czy kabel może być ciekawy? No ten jest. Inne są okrągłe, a ten jest płaski. Ciekawa konstrukcja. Fajnie leży na biurku. No i kolor fajny.

17/11/2021
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk