dostępny

Hama STACJA POGODY RAINY

- precyzyjne informacje
- szczegółowe raporty
- również do pomiaru deszczu

Nr 186420

Monitorowanie pogody to funkcjonalne rozwiązanie. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Zobacz więcej

0,0
(0)
(cena za szt. z VAT 23%) 199,00 zł

Stacja pogody Hama Rainy

Gratka dla pasjonatów zjawisk pogodowych. Kontroluj nie tylko temperaturę, ale również opady deszczu na przestrzeni czasu. Zobacz co potrafi ta stacja pogody.

Wielkość opadów możesz sprawdzić za pomocą czytelnego histogramu. Jeżeli ustawisz poziom opadów, po przekroczeniu wielkości uruchomi się alarm opadów deszczu. 

Zegar jest sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją. Masz więc pewność najlepszej precyzji. Możesz też ustawiać czas ręcznie. 

Stacja stworzona również do obserwacji deszczu. Trzyczęściowy zestaw składa się ze stacji bazowej, radiowego czujnika zewnętrznego oraz radiowego deszczomierza. 

Deszczomierz radiowy wyświetli opad aktualny, w ciągu ostatniej godziny, ostatniego dnia, tygodnia i miesiąca. Co ważne, zapisuje sumę opadów od uruchomienia do resetu. 

Na wyświetlaczu zobaczysz datę, czas (format 12 i 24 h), temperaturę, oraz graficzną prezentację ilości opadów. Ekran jest bardzo czytelny i posiada białe podświetlenie LED. 

Temperatura mierzona jest wewnątrz i na zewnątrz. Możesz przełączać ją między stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Łatwo przechowasz wartość minimalną i maksymalną. 

Alarm deszczowy ma ustawienie wstępne na 12,7 mm. Możesz go jednak ustawić ręcznie zgodnie z potrzebami. Jeżeli go nie potrzebujesz - wyłącz go i włącz według uznania. 

Specyfikacja
Numer artykułu: 186420
Kod EAN: 4047443436313
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Hama STACJA POGODY RAINY

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk