dostępny

Etui na telefon Hama Black Rock The Standard Booklet do iPhone X/Xs czarny

- Funkcja podstawki
- 2 kieszonki na kartę czy dokumenty
- Miękka wyściółka wewnątrz

Nr 184450

Pełna ochrona do telefonu i praktyczne rozwiązania

Zobacz więcej

0,0
(0)
51,90 zł

Etui na telefon Hama Black Rock The Standard Booklet do iPhone X/Xs czarny

Etui do telefonu zapewnia pełną ochronę smartfona, zabezpieczając urządzenie z każdej strony stylowym i funkcjonalnym futerałem.

Etui zostało wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia pewną ochronę telefonu podczas upadków. Zamykany magnetycznie futerał chroni telefon z każdej strony

Etui do telefonu z funkcją podstawki do wygodnego korzystania ze smartfona. Oglądaj filmy lub surfuj po internecie pod idealnym kątem, bez konieczności trzymania telefonu. 

Klapka etui ma dwie kieszonki, do których można schować kartę czy dowód. Magnetyczne zamknięcie zapewnia jeszcze większą ochronę telefonu oraz szybki dostęp do smartfona.

Perfekcyjnie wykonane wycięcia pozwalają na swobodny dostęp do wszystkich przycisków i portów. Dzięki temu łatwość korzystania z Twojego urządzenia jest gwarantowana.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 184450
Kod EAN: 4260557041116
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama Black Rock The Standard Booklet do iPhone X/Xs czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk