dostępny

Etui na telefon Hama Black Rock Ultra Thin Iced do iPhone 11 PRO czarny

- Ultra smukły design 0,5 mm
- Matowe, antypoślizgowe wykończenie
- Odporność na zarysowania

Nr 186981

Ultra cienkie etui, które pasują do telefonu jak druga skóra

Zobacz więcej

0,0
(0)
33,90 zł

Etui na telefon Hama Black Rock Ultra Thin Iced do iPhone 11 PRO czarny

Ultra Thin Iced to kolekcja ultra cienkich, matowych etui do smartfonów, które pasują do telefonów jak druga skóra.

Futerał do telefonu zapewnia niezawodną ochronę Twojego urządzenia przed zarysowaniami. Etui jest wykonane z polipropylenu, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe.

Jedynie 0,5 mm grubości! Mimo cienkiej konstrukcji smartfon jest świetnie zabezpieczony. Wygląda niezwykle lekko, zachowuje swoją oryginalną linię i opływowe kształty.

Lekko szorstki futerał do smartfona ma właściwości antypoślizgowe i dobrze leży w dłoni. Matowe wykończenie dodatkowo jest bardziej odporne na zadrapania

Etui do smartfona Ultra This Iced zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków i złączy. Pełna użyteczność i funkcjonalność telefonu gwarantowana.

Dlaczego Hama?

Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego. Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że codzienne życie jest po prostu łatwiejsze.

 

Artykuły Hama to niezawodne i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC. Posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. W konsekwencji wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swoich użytkowników.

 

Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama. Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Specyfikacja
Numer artykułu: 186981
Kod EAN: 4260557045251
Opinie
Ocena: 0,0

Etui na telefon Hama Black Rock Ultra Thin Iced do iPhone 11 PRO czarny

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.

Rozumiem
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk