niedostępny
Z kodem GSM2023 taniej o 20%

Adapter Hama USB-C – 2xUSB-C ładowanie i audio

- Świetna jakość dźwięku
- Możliwość ładowania
- Kompaktowy i wygodny w użyciu

Nr 200321

Obsługa audio i ładowania dla dwóch urządzeń jednocześnie

Zobacz więcej

0,0
(0)
Dostępne wkrótce

Adapter Hama USB-C – 2xUSB-C ładowanie i audio

Adapter USB-C audio umożliwia podłączenie słuchawek lub głośnika do urządzenia z gniazdem USB-C oraz do jednoczesnego zasilania i ładowania innego urządzenia. 

Adapter umożliwia podłączenie słuchawek lub głośnika z wtykiem USB-C do komputera czy smartfona. Dodatkowe gniazdo USB-C pozwala na podłączenie kolejnego urządzenia.

Znakomite brzmienie zapewnia zastosowanie wysokiej jakości cyfrowo-analogowego konwertera (DAC) oraz złącza obsługującego transmisję dźwięku w standardzie stereo.

Adapter ma wtyk USB-C oraz dwa gniazda tego samego typu. Dzięki temu możesz jednocześnie podłączyć słuchawki i ładowarkę. Urządzenie obsługuje zasilanie o mocy do 100 W.

Specyfikacja
Numer artykułu: 200321
Kod EAN: 4047443437228
Do pobrania:
Opinie
Ocena: 0,0

Adapter Hama USB-C – 2xUSB-C ładowanie i audio

0 opinii
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinie
Inne produkty w kategorii
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do newslettera
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Hama Polska, Poznańska 5, 62-023 Robakowo NIP 782-21-75-433, REGON 639804011 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.
Koszyk